O nas

Jak sama nazwa wskazuje głównym założeniem firmy „DOMOSFERA” było stworzenie miejsca nie tylko bogatego w szeroką gamę ofert handlowych, ale także miejsca przyjaznego każdej „kieszeni”. WOJCIECHOWSKI PIOTR jest w pełni świadomy, że przyszłością istnienia przedsiębiorstwa jest każdy Klient – niezależnie od wielkości zamówienia. Dlatego też stara się z wielkim zaangażowaniem, precyzją i kreatywnością spełniać wymagania i oczekiwania interesantów.

Prezentując towar dopasowuje go do potrzeb Klientów. Wykazuje gotowość i umiejętność słuchania Ich oraz uzyskiwania od Nich kluczowych informacji, których efektem jest ostateczna satysfakcja i zadowolenie. Lata pracy w firmie „PACIOREK” u boku fachowców, liczne kursy i szkolenia przekładają się na szczere doradztwo, realną odpowiedzialność za wykonywane zlecenia i przekazywanie świeżego spojrzenia dotyczącego panujących trendów. Firma „DOMOSFERA” nastawiona jest na jakość a nie na ilość. Dąży do budowania trwałych pozytywnych relacji z Klientami.

Współpracujemy z kontrahentami i dostawcami z terenu całej Polski. Jesteśmy partnerem handlowym, takich firm jak „AGMAR”, „HORMANN”, „GERDA”, „DRE”, „FAKRO”, ”ALUPLAST”, „WIŚNIOWSKI”, „VEKA” etc.

Na terenie byłego woj. radomskiego jesteśmy jedynym dystrybutorem PROFILA OKIENNEGO GEALAN, który dostarcza nam renomowana fabryka „DOMEL”
Wszystkie te działania dają nam mocną pozycje na rynku budowlanym.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZEGO ODDZIAŁU W RADOMIU NA UL. LUBELSKIEJ 39/41, gdzie postaramy sprostać każdemu życzeniu naszych klientów, oraz okazaniem szerokiej gamy wystawek okien i drzwi.

UWAGA !

 

ZMIANA ADRESU NASZEGO SALONU

NOWY ADRES:

RADOM

UL. LUBELSKA 39/41

 

ZAPRASZAMY SERDECZNIE